Wczasy i wakacje
 • Praktyczny Przewodnik Turystyczny Austria

  Praktyczny Przewodnik Turystyczny Austria
  Przewodnik turystyczny po Austrii zawiera opisy atrakcji turystycznych w stolicy i regionach tego państwa. Szczególny nacisk położony jest na przedstawienie praktycznych porad dla podróżników oraz wysokiej jakości zdjęcia. Opublikowano też mapy, które pomogą w orientacji w terenie. Ponadto prezentowane są aktualności i ciekawostki pomagające w zrozumieniu austriackiej kultury.
  http://austria.praktycznyprzewodnik.eu
  Zgłoś nie działający link/spam

 • portal turystyczny

  portal turystyczny
  Misją serwisu jest zgromadzenie w jednym miejscu wszelkich informacji niezbędnych turyście do wypoczynku w Polsce. Naszym głównym celem jest stworzenie poprzez wykorzystanie internetu miejsca dla turysty, w którym uzyska on pełną i kompetentną informację na temat zabytków i atrakcji turystycznych, a w przyszłości również wydarzeń i imprez (tj.: pikników, festiwali i in.) organizowanych w danej okolicy. Dzięki takiemu rozwiązaniu turysta udając się na wypoczynek będzie mógł poznać piękno nie tylko polskich plaż, ale i okolicy, przy okazji zdobywając informacje związane
  http://www.turystycznik.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Przewodnik po Krakowie

  Przewodnik po Krakowie
  Kraków jest miastem pełnym historii oraz atmosfery przyjaźni między ludzkiej. Jest to jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie każdy może poczuć się swobodnie jak u siebie w domu, czeka tam na Ciebie wiele zabytków oraz atrakcji. Zajrzyj na naszą stronę i zdobądź przewodnik po Krakowie.
  http://go2sleep.eu/przewodnik-krakow/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Majorka - przewodnik turystyczny

  Majorka - przewodnik turystyczny
  Praktyczny przewodnik po Majorce, który pokazuje fantastyczne możliwości aktywnego wypoczynku na tej śródziemnomorskiej wyspie.Opis możliwości uprawiania sportów wodnych, wędrówek pieszych, wypraw rowerowych oraz gry w golfa i tenisa. Informacje na temat najciekawszych zabytków Majorki, opis wielowiekowej, burzliwej historii wydpy. Przewodnik opisuję tez kulturę i tradycję mieszkańców wyspy.
  http://www.emajorka.info
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Ekologia Finanse Firma w Europie Artykuły biurowe Artykuły plastyczne Artykuły tematyczne Vintage Wiersze Zabrze
urządzenia czyszczące lewi. Nasze urządzenia czyszczące lewi to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających
optyk Białystok. Profesjonalny optyk Białystok z wieloletnią praktyką zaprasza.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt