Wczasy i wakacje
 • Maroko

  Maroko
  Maroko - zapierające dech w piersiach krajobrazy, mozaika barw, powietrze przesiąknięte przyprawami, kadzidłami i egzotycznymi perfumami. W miastach wiele kawiarenek, rozsianych pomiędzy labiryntami wąskich uliczek.
  http://www.maroko.multita.info
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Ciekawe miejsca w Polsce

  Ciekawe miejsca w Polsce
  Strona ta poświęcona jest pięknym i ciekawym miejscom znajdującym się w Polsce. Opisane tu są większe i mniejsze miasta, a także wsie, które warto odwiedzić chociażby po to, by lepiej je poznać, zwiedzić, zobaczyć. Dla tych, którzy chcą wybrać się w jakieś zakątki Polski, a nie wiedzą dokładnie co można tam zwiedzić napisane są artykuły o niektórych miejscach.
  http://turystyka.kz1.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Cypr Multita

  Cypr Multita
  Niewielka Republika Cypru należy do Unii Europejskiej, lecz pod względem położenia geograficznego – do zachodniej Azji. Historycznie związana z Grecją i jej bogatym dziedzictwem, a dzięki mitologii nazywana Wyspą Afrodyty, mitologicznej bogini miłości.
  http://www.cypr.multita.info
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Hiszpania

  Hiszpania
  Czy jest na świecie kraj, który bardziej kojarzy się z beztroskimi wakacjami niż słoneczna Hiszpania? Malownicze wybrzeża, egzotyczna roślinność, śródziemnomorskie potrawy, niekończące się plaże, zawsze piękna pogoda.
  http://www.hiszpania.multita.info
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Emiraty Arabskie

  Emiraty Arabskie
  Zjednoczone Emiraty Arabskie to państwo arabskie na Bliskim Wschodzie, położone we wschodniej części Półwyspu Arabskiego, nad Zatoką Perską i Omańską. Składa się z 7 emiratów - Abu Zabi, Sharjah, Ajman, Umm Al-Qaiwain, Ras Al-Khaimah oraz Fujairah. W XX wieku odkrycie złóż ropy naftowej spowodowało, że emiraty stały się bardzo bogate. Fascynujące pustynie, piaszczyste plaże, malownicze góry i gorący klimat przyciągają tutaj turystów z całego świata. W luksusowych hotelach położonych nad samym morzem czekają na nich liczne atrakcje - ośrodki odnowy biologicznej, baseny ze słodką wodą, dyskoteki i eleganckie restauracje.
  http://www.emiraty-arabskie.multita.info
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Gry Losowe Online Gry jawa Gry muzyczne Matematyka Medycyna Nauka jazdy Ekstremalne Fitness Formuła 1 Ezoteryka Festyny Filmy
okulista Radosław Żywalewski. Profesjonalny okulista Radosław Żywalewski z wieloletnią praktyką zaprasza.
praca doktorska po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca doktorska po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt