Wczasy i wakacje
 • Spływy kajakowe rzeką Ełk

  Spływy kajakowe rzeką Ełk
  Spływy kajakowe organizujemy od 2010 r. Trasa naszego spływu biegnie szlakiem rzeki Ełk. Początek to jezioro Ełckie tam zaczynamy spokojne płynięcie tu jeszcze trzeba trochę powiosłowiać. Następnie wpływamy do rzeki Ełk i tu już relaks lecimy z prądem. Płyniemy spokojnie podziwiając piękne krajobrazy mazur i budzącą się naturę. Po kilku godzinnym spływie możemy skorzystać z naszej atrakcyjnej oferty i dopiero wtedy zacząć prawdziwe biwakowanie. Po spływie proponujemy imprezę połączoną z grillem lub konkretnym ogniskiem w bezpiecznym miejscu na własnym terenie
  http://www.splywyelk.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Ośrodek Rehabilitacyjny Jubilat

  Ośrodek Rehabilitacyjny Jubilat
  Centrum Rekreacji i Rehabilitacji "Jubilat" to ośrodek rehabilitacyjny oraz wypoczynkowy. Położony w pobliżu głównego rynku Wisły na słonecznym zboczu góry Bukowa. Posiadamy dobrze wyposażoną bazę zabiegową, kryty basen, siłownię, gabinety masażu, kosmetyczny, fryzjerski. Ośrodek oferuje turnusy rehabilitacyjne, turnusy sanatoryjne, pobyty weekendowe, wczasy lecznicze, pobyty rodzinne. Zapraszamy na stronę do zapoznania się z galerią zdjęć, cennikiem oraz promocjami.
  http://www.jubilat.net.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Podróże po rodzinnej Europie

  Podróże po rodzinnej Europie
  Szukasz inspiracji dla wakacyjnych podróży? Nasza strona wspaniale się do tego nada. Opisujemy wycieczki po najciekawszych miejscach w Europie. Z nami doskonale dobierzesz cel swojego urlopu. Zapraszamy do zapoznania się z relacjami podróży po Europie.
  http://podroze-po-europie.manifo.com/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • wczasy odchudzające

  wczasy odchudzające
  Pensjonat Margaretka Świętokrzyska jest malowniczo położony w pobliżu Świętokrzyskiego Parku Narodowego w dolinie rzeki Lubrzanki. Piękne widoki i bliskość przyrody dają możliwość odpoczynku od zgiełku miasta. W tak zachwycającej okolicy wychował się słynny prozaik - Stefan Żeromski. W powietrzu w Brzezinkach występuje jod w większym stężeniu niż nad Bałtykiem. Przez okoliczne pasma Klonowskie i Masłowskie przebiegają szlaki turystyczne stanowiące dużą atrakcję dla wielbicieli pieszych wędrówek.
  http://www.margaretka-swietokrzyska.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Ekologia Finanse Firma w Europie Artykuły biurowe Artykuły plastyczne Artykuły tematyczne Vintage Wiersze Zabrze
Textileprint. Textileprint oferuje druk tkanin, dzianin czy też druk na płótnie.
Haft. Profesjonalne hafciarstwo, Haft , hafty na odzieży i nie tylko. Nadruki reklamowe itp.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt