Wczasy i wakacje
 • Wczasy nad jeziorem

  Wczasy nad jeziorem
  Ośrodek wypoczynkowy ZACISZE gorąco zaprasza na wyjątkowe wczasy nad jeziorem na Pojezierzu Gostynińskim. ZACISZE znajduje się w Koszelówce, otoczony pięknym lasem. Obiekt jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z rodziną lub też zieloną szkołę ? na wczasowiczów czekają komfortowe domki całoroczne i letniskowe, oraz pole namiotowe. Za sprawą atrakcyjnej infrastruktury, takiej jak zjeżdżalnia wodna, miejsce na ognisko, plac zabaw czy wypożyczalnia sprzętu sportowego ? Ośrodek rokrocznie przyciąga mnóstwo gości.
  http://www.owzacisze.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kwatery Afrodyta - Władysławowo

  Kwatery Afrodyta - Władysławowo
  Naprawdę Władysławowo czeka na Ciebie. Zadzwoń i zamów piękny pokój w Pensjonacie Afrodyta- jest to nowy obiekt noclegowy składający się z dwóch domów, położonych w uroczej, willowej dzielnicy Władysławowa. Do dyspozycji oddajemy pokoje 2,3,4 osobowe o podwyższonych standardzie z łazienkami, balkonami, tv, wifi, plac zabaw dla dzieci(zjeżdżalnia, huśtawki, duża trampolina, piaskownica itp.), bezpłatny parking monitorowany. Możliwość grillowania na terenie obiektu i odpoczynku na świeżym powietrzu. Zapraszamy.
  http://www.afrodyta.net.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Wakacje nad polskim morzem

  Wakacje nad polskim morzem
  Tereny obszarów najbardziej zróżnicowanych przyrodniczo i krajobrazowo, występukące w obszarach Narodowego Parku Krajobrazowego w Gdańsku obejmują tereny między innymi /Redy, Dębki, Białogóra, Karwia, Karwińskie błota, Ostrowo, Jastrzębia Góra, Rozewie, Władysławowo, Zatoka Pucka, Półwysep Helski w tym Chałupy, Kuźnica, Jastarnia, Jurata i Hel i wiele innych miejscowości/. Pomimo dużego zurbanizowania i uprzemysłowienia występuje tu wiele ciekawych form przyrody i roślin rzadkich w skali kraju i Europy.
  http://www.dobryurlop.eu
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Wycieczki do Izraela

  Wycieczki do Izraela
  Jeżeli kochasz egzotyczne wczasy, a zwiedzanie odległych krajów masz we krwi to nasza gama wypoczynkowa jest właśnie dla Ciebie. Konsorcjum Polskich Biur Podróży umożliwia fascynujące wycieczki za granicę do tego rodzaju krajów jak USA, Ziemia Święta, Wenezuela czy Meksyk. Zapewniamy wprawną obsługę, całościowe zabezpieczenie i moc ciekawych atrakcji. Zafunduj sobie niezapomnianą wyprawę zagraniczną z Konsorcjum, a będziesz ją pamiętał każdego dnia. Kompletną ofertę ujrzysz na naszej stronie. Zapraszamy!
  http://twojepodroze.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Ekologia Finanse Firma w Europie Artykuły biurowe Artykuły plastyczne Artykuły tematyczne Vintage Wiersze Zabrze
wzory prac licencjackich. Dwoisz się i troisz pisząc magisterkę,wpisujesz w wyszukiwarkę wzory prac licencjackich i nic. Nie trać na to czasu i energii. Pomożemy Ci napisać profesjonalną pracę. Zapraszamy
Laboratorium weterynaryjne VETCOMPLEX. Profesjonalne usługi weterynaryjne zarówno dla hodowców zwierząt jak i zwykłych miłośników zwierząt domowych. Laboratorium weterynaryjne VETCOMPLEX zaprasza

Nasi partnerzy
Zobacz newsy
UrbiCMS 2007 - Kontakt