Wczasy i wakacje
 • Wczasy nad morzem Karwia

  Wczasy nad morzem Karwia
  Dom Gościnny U BEATY położony jest na skraju wsi Sławoszyno położonej 5 km od morza. Cisza i spokój zapewnione. Dla gości możliwość wypoczynku w sadzie gospodarzy. Wokół dużo przestrzeni i zieleni. Działka całkowicie ogrodzona. Do dyspozycji gości: 2, 3, 4 i 5 osobowe przytulne pokoje, kuchnia całkowicie wyposażona, altana wypoczynkowo-biesiadna na podwórku, grill, huśtawka dla dzieci i możliwość parkowania na posesji. Bezpośrednio przy domu biegnie asfaltowa ścieżka rowerowa o długości 23 km. Zapraszamy na wczasy nad morzem i kontaktu z naturą w ciszy i doskonałych warunkach do wypoczynku
  http://www.pokojeubeaty.wczasowicz.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Parking Okęcie

  Parking Okęcie
  Parking lotnisko Warszawa jest parkingiem strzeżonym oraz ubezpieczonym. Znajduje się 150 metrów od Aleji Krakowskiej. Gwarantujemy Państwu, że bezpiecznie konserwujemy powierzony pojazd, gwarantujemy konkurencyjne ceny, dogodną lokalizację, oraz bezpłatny dwudziestoczterogodzinny transport na lotnisko Warszawa Okęcie pod sam terminal odlotowy. Po powrocie odbierając bagaż zadzwoń do nas a nasz kierowca przywiezie Cię z powrotem na parking Okęcie.
  http://www.odlotowyparking.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Sanktuaria Europy

  Sanktuaria Europy
  Zastanawiasz się w jaki sposób możesz związać mentalne przeżycia z opcją turystycznego zwiedzania? Odpowiedź jest oczywista! Pielgrzymowanie do religijnych miejsc świętych w Polsce i na świecie to postać wycieczek, które zapewni Ci połączenie uniesień duchowych z odwiedzaniem interesujących oraz historycznych miejsc. Wortal poświęcony europejskim sanktuariom maryjnym to kopalnia wiedzy odnoszących się do pielgrzymowania i możliwości poznawania miejsc maryjnych. Koniecznie odwiedź nasz portal poświęcony turystyce religijnej i wybierz pielgrzymkę zagraniczną odpowiednią dla Ciebie.
  http://sanktuaria.wordpress.com
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Narty w Austrii

  Narty w Austrii
  Hut Plus usługi turystyczne zaprasza na zorganizowane eskapady na narty do Austrii w piękne Alpy. Aż 62 % państwa to tzw. krajobraz alpejski. W Austrii znajduje się więcej niż 800 miasteczek narciarskich, 3500 wyciągów i tras narciarskich o łącznej długości 22000 km. Nieprzebrane punkty narciarskie, od drobnych cudownych wiosek po gigantyczne nowoczesne ośrodki na lodowcach, zaspokoją każdego. Zapraszamy na przegląd ponad 200 ośrodków w Austrii.
  http://www.austria.hutplus.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Ekologia Finanse Firma w Europie Artykuły biurowe Artykuły plastyczne Artykuły tematyczne Vintage Wiersze Zabrze
Ściągaczka do szyb LEWI. Ściągaczka do szyb LEWI to najlepsze urządzenie na rynku. Sprawdź sam
Forum matura. Szkolne Forum matura , pomoce naukowe.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt