Wczasy i wakacje
 • Tunezja.com.pl - serwis na wakacje w słonecznej Tunezji!

  Tunezja.com.pl - serwis na wakacje w słonecznej Tunezji!
  [url=http://www.tunezja.com.pl/]Tunezja.com.pl[/url] jest serwisem, należącym do Grupy Portali TravelOne.pl, na którym można zaplanować wczasy w Tunezji. Na portalu można znaleźć dziesiątki ofert last minute w Tunezji, przed sezonem pojawiają się także oferty wcześniej=taniej. Najchętniej odwiedzane miejscowości w Tunezji to: Hammament, Port El Kantoui, Sousse albo Wyspa Djerba.
  http://www.tunezja.com.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Wyjedź na niezapomniane wczasy na Karaiby – najlepsze oferty znajdziesz na Karaiby.pl

  Wyjedź na niezapomniane wczasy na Karaiby – najlepsze oferty znajdziesz na Karaiby.pl
  Portal Karaiby.pl oferuje wczasy na Dominikanie, Kubie, Jamajce i Bahamach. Na portalu łatwo można wyszukać idealne oferty egzotycznych wakacji na Karaibach, kupić bilety lotnicze czy też wynająć samochód. Karaiby.pl prezentuje oferty wszystkich największych touroperatorów, wszystkie promocje, oferty last minute, a także wcześniej=taniej. Największą z wysp karaibskich jest Kuba – słynie z pięknych plaż, architektury kolonialnej, cygar i słynne dzięki Buena Vista Social Club muzyki. Na południe od Kuby położona jest Jamajka, ojczyzna reagge i ska oraz miejsce dla imprezowiczów. Dominikana jest drugim co do wielkości państwem Wysp Karaibskich. Dzieli wyspę z Haiti, zajmując 2/3 obszaru.
  http://www.karaiby.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Wyjazdy na Słowację, wyjazdy na narty – rezerwacja online na Slowacja.com.pl

  Wyjazdy na Słowację, wyjazdy na narty – rezerwacja online na Slowacja.com.pl
  [url=http://www.slowacja.com.pl/]Slowacja.com.pl[/url] to portal, na którym zaplanujesz wyjazd na Słowację czy wynajmiesz dom wakacyjny. Przed sezonem warto wyszukiwać ofert wcześniej=taniej, a zimą last minute na Słowacji. W obu przypadkach cena może być niższa od regularnej nawet o kilkaset złotych. Na stronach portalu [url=http://www.slowacja.com.pl/]Slowacja.com.pl[/url] znajdują się również rozbudowane przewodniki narciarskie z informacjami o pogodzie, warunkach śniegowych, długościach i stopniu zaawansowania tras. Najchętniej wybierane miejsca na narty na Słowacji to Chopok Jasna, Tatrzańska Łomnica, Liptov.
  http://www.slowacja.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt