Wczasy i wakacje
 • Kalendarz Przygód - Gdzie na weekend

  Kalendarz Przygód - Gdzie na weekend
  Serwis dla normalnych ludzi, którzy szukają inspiracji, gdzie wyruszyć na urlop. Również dla tych którzy niekoniecznie są skłonni wchodzić w układ z biurem pośredniczącym. Poza tym strona zawiera porady podróżnicze i opisuje niesamowite przygody autora. Nauka Salsy i kumbii w Kolumbii, Nurkowanie z rekinem wielorybim w Belize, Nurkowanie w Egipcie to tylko niektóre z atrakcji które czekają na klientów tego serwisu
  http://kalendarzprzygod.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Majorka - Przewodnik po wyspie

  Majorka - Przewodnik po wyspie
  Przewodnik po wyspie Majorka. Strona opisuje najpiękniejsze zakątki wyspy m.in Palma de Mallorca, katedre La seu, Cala Millor, Cape Formentor, Cala, Mesquida, Sa Calobra, Cala Mondrago. Na stronie umieszczono liczne zdjęcia oraz informacje praktyczne przydatne podczas podróży na tą wyspę. Dzięki naszemu przewodnikowi poznasz wiele fascynujący zabytków, plaż oraz miejsc, które warto odwiedzić spędzając wakacje na Majorce. Sporo miejsca poświącono na przedstawienie mniej uczęszczanych plaż oraz dzikich zakątków wyspy.
  http://majorka.ogni.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Przewodnik po Szczecinie

  Przewodnik po Szczecinie
  Przewodnik turystyczny po Szczecinie. Strona zawiera informacje nt zabytków oraz ciekawych miejsc znajdujących się w zarówno w Szczecinie jak i najbliższej okolicy. Bieżące informacje ze Szczecina i okolic. Ponadto znajdziesz tam wiele zdjęć, filmów oraz wszelakich relacji z bieżących wydarzeń z Grodu Gryfa.
  http://www.przewodnik.szczecin.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Wycieczki fakultatywne Egipt

  Wycieczki fakultatywne Egipt
  Serwis Wycieczki-Egipt.net!Zajmujemy się organizacją dodatkowych atrakcji turystycznych w okolicach miejscowości Hurghada.Zachęcamy wszystkich, którzy chcieliby rozbudować swoje wakacje w Egipcie o dodatkowe wycieczkido zapoznania się z naszą ofertą.
  http://wycieczki-egipt.net/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Bezpieczne podróşowanie

  Bezpieczne podróşowanie
  Prezentujemy blog o bezpiecznym podróżowaniu. Omawiamy tu podróże po całym świecie - od ciekawych zakątków naszego kontynentu, po orientalną Azję, czy egzotyczną Australię.
  http://www.izrael.ogrzewanie-solarne.com.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Artykuły tematyczne Artykuły z tworzyw sztucznych Atrakcje na imprezie Zabrze Zespoły taniec Katalog stron Katalogi firm Katalogi stron Prace licencjackie Prace magisterskie Prawo
pisanie doktoratu. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie doktoratu to błahostka.
maszyny czyszczące lewi-polska. Nasze maszyny czyszczące lewi-polska to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt