Biura podróży
 • Wypoczynek w Czarnogórze z portalem Czarnogora.pl

  Wypoczynek w Czarnogórze z portalem Czarnogora.pl
  Zaplanuj lato w Czarnogórze z portalem www.Czarnogora.pl. Na stronach www.Czarnogora.pl znajdziesz setki ofert wycieczek objazdowych oraz wczasów w hotelach. Czarnogora to kraj różnorodny, a latem gwarancja dobrej i słonecznej pogody jest niemal stuprocentowa. Na wczasy w Czarnogorze najbardziej popularne są Budva, Zatoka Kotorska, Riwiera Sutomore-Bar, Herceg Novi, Perast, Petrović na Moru oraz Ulcinj. Wybierając się na urlop w Czarnogórze poza sezonem dobrze jest szukać ofert wcześniej taniej, dzięki którym spędzimy nasze urlop tanio.
  http://www.czarnogora.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Najlepsze wakacje z Czechy.pl

  Najlepsze wakacje z Czechy.pl
  Czechy.pl to jeden z najlepszych serwisów oferujących wycieczki do Czech. Od zawsze przyjezdnych zachwyca stolica Czech – Praga. W okolicach Pragi nie brakuje również pięknych miast i atrakcji turystycznych. Bez wątpienia warto zwiedzić zamki Krivoklat i Karstejn oraz wybrać się do Kutnej Hory. Coraz większą popularnością cieszą się także wyjazdy na narty do Czech, zwłaszcza do Harrachova, Szpindlerowego Młyna czy Rokytnic nad Jizerou. Doskonałe trasy oraz rozbudowana infrastruktura są już na poziomie najlepszych ośrodków narciarskich np. w Austrii. Poza ofertą wycieczek na Czechy.pl wynajmiesz auto, apartament wakacyjnych oraz kupisz bilet lotniczy.
  http://czechy.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Rumunia z serwisem Rumunia.info.pl

  Rumunia z serwisem Rumunia.info.pl
  [url=http://www.rumunia.info.pl/]Rumunia.info.pl[/url] - portal turystyczny, oferujący oferty wakacji w Rumunii, wynajmu domów i willi wakacyjnych, samochodów czy sprzedaży biletów lotniczych. W Rumunii znajduje się najgłębszy kanion Europy – wąwóz Bicaz. Jednym z najchętniej odwiedzanych rejonów jest położona w północnej części kraju Transylwania (Siedmiogród). Spacerując po uliczkach stolicy Rumunii – Bukaresztu – można podziwiać zabytkowe cerkwie i klasztory, imponujące budowle, ogrody i parki.
  http://www.rumunia.info.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Izrael.pl - zaplanuj wakacje w Izraelu, wyjedź na pielgrzymkę do Izraela!

  Izrael.pl - zaplanuj wakacje w Izraelu, wyjedź na pielgrzymkę do Izraela!
  [url=http://www.izrael.pl/]Izrael.pl[/url] to serwis oferujący wczasy i wycieczki do Izraela, bilety lotnicze i wynajem aut. Na wakacje w Izraelu rekomendujemy w szczególności miasto Ejlat na wybrzeżu Morza Czerwonego w Zatoce Akaba. Jest to największy i bardzo luksusowy kurort Izraela. Wycieczki do Ziemi Świętej w swoim planie mają wizytę w Betlejem, Jerozolimie, Nazarecie, Kanę Galilejską czy jaskinie Qumran. Rezerwuj wakacje last minute w Izraelu na [url=http://www.izrael.pl/]Izrael.pl[/url].
  http://www.izrael.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt