Fitness
 • Fitness Klub

  Fitness Klub
  Klub Fitness Energy-Fit zaprasza na zajęcia fitness: BUP, TBC, Fat Burning, Step i wiele innych zajęć ruchowych fitness. Odwiedzając nasz klub zastaniesz niepowtarzalną atmosferę, która panuje w tym miejscu, niezwykły urok oraz energetyczny klimat.
  http://www.energy-fit.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • ćwiczenia na płaski brzuch

  ćwiczenia na płaski brzuch
  Ćwiczenia na płaski brzuch w ostatnim czasie stają się bardzo popularne. Wszystko to za sprawą tego, że ludzi chcą wyglądać i czuć się zdrowo. Dobra sylwetka mówi o nas więcej, niż możemy się spodziewać, dlatego też każdemu komu zależy na dobrym wyglądzie powinien ćwiczyć brzuch.
  http://www.cwiczeniabrzuch.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Fitness Piaseczno

  Fitness Piaseczno
  Nasza firma zajmuje się układaniem programów treningowych pod kątem indywidualnych potrzeb klienta. Trening osobisty składa się z wielu elementów. Trener udzielając fachowej pomocy koncentruje się na specyficznych potrzebach klienta, który pragnie osiągnąć sukces. Jego obecność podczas rozgrzewki jest bardzo istotna przed treningiem, nadzoruje on odpowiednie wykonywanie ćwiczeń przed treningiem oraz prawidłowe oddychanie
  http://www.rhfitness.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kulturystyka

  Kulturystyka
  O ile zbliża się lato, nagle każdy pragnie wyglądać jak najlepiej posiadać duże mięśnie, płaski brzuch na którym widoczny jest tzw. 6-pak. Wówczas właściwie każdy udaje się na siłownie albo robi sobie w domu i zaczyna trening, i tu pojawia się wiele problemów jak np. złe wykonywanie ćwiczeń czy wybieranie nie stosownego ciężaru. Poprawne wykonywanie ćwiczeń połączone z dobrą dietą może nam przynieść rewelacyjne efekty. Na portalu mojemiesnie. znajdziecie wiele interesujących informacji z których możecie korzystać lub nie:)
  http://www.mojemiesnie.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Efektywne odchudzanie.

  Efektywne odchudzanie.
  Potrzebujesz pozbyć się kilku zbędnych kilogramów, ale brak Ci motywacji lub niezbędnej wiedzy, która pozwoli Ci na efektywne odchudzanie? W takim razie zapraszamy Cię do naszego serwisu, w którym znajdziesz pomocne informacje związane z tematyką odchudzania, dietami i aktywnością fizyczną. Serdecznie zapraszamy.
  http://odchudzanie.go.radom.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt