Fitness
 • Klub Fitness Kraków - Znajdź fitness dla siebie - Baza klubów fitness

  Klub Fitness Kraków - Znajdź fitness dla siebie - Baza klubów fitness
  Mieszkasz w Krakowie i szukasz idealnego klubu fitness dla siebie i przyjaciół? Zatrzymaj się, ponieważ nasz serwis posiada informacje o wszystkich fitness klubach z Krakowa. Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją każdego klubu. Bierz udział zajęciach fitness w wybranym przez siebie Fitness klubie. Na bieżąco prowadzimy aktualizację danych o klubach. Już dzisiaj dołącz do najlepszych.
  http://www.fitness-krakow.info
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Skuteczne odchudzanie

  Skuteczne odchudzanie
  Trening może przyjąć wiele form, w zależności od realnych oczekiwań trenujących. Typowym powodem rozpoczęcia treningu jest odchudzanie. Ćwiczenia odchudzające są profesjonalnie zaplanowane, aby pomagać w spalaniu tkanki tłuszczowej.
  http://www.ormasport.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Bicepsik.pl

  Bicepsik.pl
  Zapewne nie jeden/jedna z was chciałby poprawić swoją sylwetkę, muskulaturę albo zrzucić trochę zbędnych kilogramów. Wiadomo aczkolwiek żeby osiągnąć jakiś kariera w kulturystyce trzeba poświęcić sporo wolnego czasu, ciężkiej pracy. Jednak są pewne sposoby żeby nasza zawód i wysiłek nie poszły na marne a efekty naszego trenowania i dążenia do perfekcji ciała były szybsze i bardziej efektowne. Nasz sklepik sprzedaje odżywki i SUPLEMENTY DIETY. U nas wszelki znajdzie coś do siebie. Począwszy od odżywki na masę , ODŻYWKI NA RZEŹBĘ do SUPLEMENTÓW DIETY ułatwiających zrzucenie tkanki tłuszczowej.W swojej ofercie sprzedaży posiadamy najlepsze proteiny na naszym rynku.
  http://www.bicepsik.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Ćwiczenia odchudzające

  Ćwiczenia odchudzające
  Szukasz metody na skuteczne odchudzanie? Dietetycy z Sub Sport pomogą Ci opracować odpowiedni plan treningowy (odpowiedni dla Twojej wydolności), opisać wytyczne dietetyczne (zróżnicowane pod kątem wieku, fizycznej wydolności i płci) oraz sugestie zalecanego stylu życia. Zapraszamy na stronę SubSport.
  http://skuteczne-odchudzanie.tdnet.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt