Fitness
 • Ćwiczenia odchudzające

  Ćwiczenia odchudzające
  Korpulencja to zasadniczy problem XXI stulecia. Jeszcze więcej osób ma problem ze zbyt dużą wagą, kłopotami zdrowotnymi skorelowanymi z niezdrowym jedzeniem oraz cholesterolem. Pozostała sprawa to niedobór sprawności fizycznej – coraz mniej ludzi decyduje się na praktykowanie sportu oraz właściwy tryb życia. Co na to począć oraz w jakim miejscu wyszukiwać przydatnych newsów odnośnie odchudzania?
  http://odchudzanie.trening.waw.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Serwis z poradami i filmami instruktażowymi na siłownie.

  Serwis z poradami i filmami instruktażowymi na siłownie.
  W serwisie oferta kursów i filmów instruktażowych dla ćwiczących na siłownię. Mistrzowie tacy jak Jan Łuka i Ryszard Rećko udzielają porad dotyczących treningu na siłowni. Na stronach serwisu zobaczymy szereg darmowych kursów i filmów instruktażowych o dietach, treningu na siłę i masę. Istotnym elementem treningu jest dobrze ustalona dieta, która połączona z systematycznym treningiem daje pożądane efekty w postaci dobrej sylwetki. Plany treningowe pozwalają prowadzić właściwy trening w różnych perspektywach czasowych. Doświadczenie wielokrotnych mistrzów Polski jest gwarancją sukcesu.
  http://trenerok.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • ProActiv - klub sportowy

  ProActiv - klub sportowy
  Klub ProActiv - Warszawa. Klub fitness i siłownia Andrzeja Suprona. Posiadamy profesjonalny sprzęt siłowy i kardio. Treningi ustalane są przez doświadczoną kadrę trenerską i dostosowywane do potrzeb i wymagań klienta. Szeroki wybór zajęć fitness pomaga rozbudować smukłą sylwetkę i poprawia wydolność organizmu.Oferta zawiera m.in. ABT, BODY TONING, TBC, HI LOW, STEP, STEP&SCULPT, POWER CIRCUIT, CIRCUIT, DANCE AEROBIC i jako specjalny dodatek PILATES. W klubie znajdziecie Państwo również saunę, solarium i vacum jet zapewniające błogi relaks po męczącym treningu. Pomożemy Wam poprawić kondycję i zadbamy o Wasze zdrowie i samopoczucie.
  http://www.proactiv.warszawa.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • fitness Olsztyn

  fitness Olsztyn
  Planeta Formy to najnowocześniejszy sprzęt treningowy, klimatyzowane pomieszczenia, centrum saunowe oraz niepowtarzalna atmosfera, a także przystosowanie dla osób niepełnosprawnych. Kadra Planety Formy to wykwalifikowani trenerzy, posiadający wiedzę i doświadczenie, pozwalające na indywidualne podejście do każdego klienta. U nas będziesz się czuć pewnie i bezpiecznie. Dal każdego klienta są dostępne bezpłatnie: parking podziemny, szatnia okryć wierzchnich oraz strefa relaksu gdzie po treningu można rozsiąść się na kanapie przy energetycznym shaku, kawie lub herbacie.
  http://www.planetaformy.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt