Ekstremalne
 • Euro 2012

  Euro 2012
  Rok temu nikt nawet nie marzył, że w Polsce odbędzie się podobna taka impreza sportowa. W roku 2012 organizatorem ...Rok temu nikt nawet nie marzył, że w Polsce odbędzie się podobna taka impreza sportowa. W roku 2012 organizatorem ...
  http://euro2012.pilkanozna.waw.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • capoeira camangula

  capoeira camangula
  strona ta zrobiona jest dla osób trenujących brazylijską sztukę wali w grupie capoeira camangula w poznaniu oraz interesujących się kulturą afro-brazylijską. strona ta zrobiona jest dla osób trenujących brazylijską sztukę wali w grupie capoeira camangula w poznaniu oraz interesujących się kulturą afro-brazylijską. strona ta zrobiona jest dla osób trenujących brazylijską sztukę wali w grupie capoeira camangula w poznaniu oraz interesujących się kulturą afro-brazylijską.
  http://www.camangula.poznan.pl
  Zgłoś nie działający link/spam • kulturystyka blog

  kulturystyka blog
  Witam na moim blogu o tematyce kulturystycznej. Jestem instruktorem kulturystyki. Ukończony przeze mnie kurs instruktorski prowadzony był przez Piotra Głuchowskiego. Na blogu znajdują się artykuły związane z siłownią i sportowym trybem życia, więc można przeczytać o odżywianiu w sporcie, dietach, metodach układania treningu, poszczególnych ćwiczeniach, a także całych planach treningowych.
  http://sebinho.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt