Ekstremalne
 • Quady, paintball, organizacja imprez

  Quady, paintball, organizacja imprez
  Organizujemy aktywną, pełną emocji i adrenaliny formę spędzania wolnego czasu. Działanie naszej firmy polega na wynajmie quadów, sprzętu do paintballa oraz organizacji imprez okolicznościowych: firmowych, rodzinnych, urodzinowych, kawalerskich itp. Naszym celem jest maksymalna satysfakcja klienta. Dlatego dopasowujemy ofertę indywidualnie dla każdego. W każdym przypadku jest możliwość negocjowania warunków umowy. Jeżeli nie ma u nas usługi, którą państwo chcieliby mieć prosimy o kontakt a postaramy się dopasować ofertę. Zajrzyj do nas.
  http://www.funquad.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Maty do sportów walki

  Maty do sportów walki
  Maty tatami są głównym produktem naszej firmy. Zostały zaprojektowane dla treningu rzutów takich dyscyplin jak: judo, aikido innych sportów walki. Maty do judo wykonane są z najlepszych materiałów, przy zachowaniu najwyższej jakości. Maty do sportów walki posiadają certyfikat bezpieczeństwa wydany przez Centralny Instytut Sportu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zaopatrzenia się w maty do judo i pokrewnych sportów walki. Maty Tatami Przytulski to najlepsze maty na rynku.
  http://www.tatamiprzytulski.eu/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Facet

  Facet
  Facet – serwis dla prawdziwych mężczyzn - odnajdziesz tutaj wszystkie newsy odnoście aktualnych trendów w świecie męskiej mody, plany treningowe oraz żywieniowe, czy diety. Trening kondycyjny dopasowany specjalnie dla Ciebie. Zadbaj o swoje zdrowie, weź je w swoje własne ręce, służymy pomocą oraz radą. Badania różnego rodzaju gadżetów, przegląd filmów. Porady na każdy temat, co powinieneś zrobić, a czego nie. Na tym serwisie, nie mogło też zabraknąć wspaniałych kobiet, genialnych sesji i galerii ze zdjęciami. Sprawdź jak się czujesz w dziale militaria, znajdziesz tam sprzęt i informacje dla prawdziwych twardzieli.
  http://facet.interia.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt