Spis treści

Budownictwo
 • Sufity napinane, naciągane

  Sufity napinane, naciągane
  Hurst to specjaliści w zakresie projektowania oraz montowania sufitów. Wykonujemy wyjątkowe sufity napinane. Współpracujemy ze znaną marką – Barrisol. Wykonujemy sufity o zróżnicowanych kształtach, formach lub barwach. Mogą one cechować się też świetnymi właściwościami izolacyjnymi, jak i akustycznymi. Nasze sufity napinane wykorzystywane są w innowacyjnym budownictwie. Możecie spotkać je w galeriach handlowych, wystawowych, czy biurach. Wybierz sufity Barrisol i ciesz się niesamowitymi możliwościami aranżacyjnymi w swoich pomieszczeniach.
  http://www.hurst.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Odgrzybianie warszawa

  Odgrzybianie warszawa
  Jesteśmy profesjonalną firmą z wieloletnim doświadczeniem zajmującą się osuszaniem budynków, redukowaniem wilgoci i niebezpiecznej pleśni, jak także minimalizowaniem szkód skutkowanych przez pożar. Nasze usługi realizujemy na najwyższym poziomie. Każdy kłopot jest inny, toteż zawsze podchodzimy do tego w sposób indywidualny. Świadczymy usługi typu: odgrzybianie budynków i mieszkań, osuszanie ścian, wysuszanie podłogi oraz murów, wyszukiwanie przecieków, jak także pomiary wilgoci oraz parę innych. Oprócz tego możliwe jest wypożyczyć od nas specjalistyczny sprzęt do usuwania wilgoci. Kiedy masz kłopot, zadzwoń do nas. Przyjedziemy do każdego miasta w Polsce. Nasi wykwalifikowani pracownicy pomogą.
  http://www.dry-home.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Czasopisma Deweloper Doradztwo Archiwizacja Armatura instalacyjna Artykuły BHP Rysunki Sklep muzyczny Tatuaż Gry muzyczne Gry online Hosting
Pisanie programów. Profesjonalne pisanie programów, dla firm i dla klientów indywidualnych Pisanie programów .
Apteka. Medycyna, lekarze. Apteka , szpitale, gabinety medyczne.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt