Spis treści

Klimatyzacja

<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 dalej> • CoolSystem24

  CoolSystem24
  CollSystem serdecznie zachęca do sprawdzenia oferty, dotyczącej instalacji klimatyzacji i aparatury chłodnictwa. Do wykonywania pracy podchodzimy bardzo profesjonalnie! Pragniesz zadbać o zdrowie i tym samym posiadać świeże powietrze zakątku? Usługi nasze kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i zakładów. Posiadamy dyskretne, bezszumne klimatyzatory kanałowe oraz wentylatory kominowe do otrzymywania świeżego tlenu w pomieszczeniu. W razie pytań zapraszamy do kontaktu, za pośrednictwem strony, lub nr. komórkowego: +48 693 032 076.
  http://www.coolsystem24.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Klima Luboń

  Klima Luboń
  Klima Luboń wykonuje kompleksowe usługi dotyczące klimatyzacji. W asortymencie ma klimatyzatory marek jak np. Samsung, Fujitsu, jak i Lennox. Możemy zamontować sprzęt z rodzaju split, multi split, a także VRV. Po zakupieniu urządzeń będą Państwo mieli gwarantowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wśród usług firmy jest również odgrzybianie i oczyszczanie, będące częścią sezonowych przeglądów klimatyzatorów. Jesteśmy w stanie zająć się także klimatyzacją w Państwa pojeździe. Certyfikaty, a także referencje, jakie otrzymaliśmy, widoczne są na naszej stronie internetowej. Zapraszamy serdecznie wszystkich z Państwa.
  http://klimatyzacjalubon.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • TECHSET

  TECHSET
  Przedsiębiorstwo Techset z Krakowa to najlepsi fachowcy, oferujący klientom usługi z dziedziny wentylacji i klimatyzacji. Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem, gdyż istniejemy na rynku już od roku 1997. Nasze usługi rozszerzyliśmy o artykuły, takie jak komory chłodnicze, czy pompy ciepła. Jesteśmy do dyspozycji dla naszych klientów we wszystkich etapach prac – od wykonania projektu, po zamontowanie urządzeń. Oferujemy także serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Pracowaliśmy już dla dziesiątek klientów z całej Polski. Skorzystajcie Państwo ze specjalistycznej oferty Techset.
  http://techset.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Chłodnictwo Gdańsk - Cnt

  Chłodnictwo Gdańsk - Cnt
  Centrum napraw technicznych Gdańsk – najlepsi fachowcy, profesjonalny serwis i fachowe podejście do urządzeń klimatyzacyjnych oraz różnego rodzaju automatyki. Pomorskie centrum napraw gwarantuje indywidualne podejście do tematyki takiej jak automatyka, klimatyzacja, chłodnictwo, instalacje elektryczne, wentylacja – to wszystko w jednym miejscu. Cała oferta przygotowana klarownie i konkretnie, bez zaskakująco wysokich cen i odległych terminów – po prostu szybko i sprawnie. Wysoką jakość usług potwierdzają setki zadowolonych klientów i długoletnie doświadczenie na rynku. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!
  http://www.cnt.gda.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 dalej>


UrbiCMS 2007 - Kontakt