Spis treści

Klimatyzacja

<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 dalej> • CoolSystem24

  CoolSystem24
  CollSystem serdecznie zachęca do sprawdzenia oferty, dotyczącej instalacji klimatyzacji i aparatury chłodnictwa. Do wykonywania pracy podchodzimy bardzo profesjonalnie! Pragniesz zadbać o zdrowie i tym samym posiadać świeże powietrze zakątku? Usługi nasze kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i zakładów. Posiadamy dyskretne, bezszumne klimatyzatory kanałowe oraz wentylatory kominowe do otrzymywania świeżego tlenu w pomieszczeniu. W razie pytań zapraszamy do kontaktu, za pośrednictwem strony, lub nr. komórkowego: +48 693 032 076.
  http://www.coolsystem24.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Klima Luboń

  Klima Luboń
  Klima Luboń wykonuje kompleksowe usługi dotyczące klimatyzacji. W asortymencie ma klimatyzatory marek jak np. Samsung, Fujitsu, jak i Lennox. Możemy zamontować sprzęt z rodzaju split, multi split, a także VRV. Po zakupieniu urządzeń będą Państwo mieli gwarantowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wśród usług firmy jest również odgrzybianie i oczyszczanie, będące częścią sezonowych przeglądów klimatyzatorów. Jesteśmy w stanie zająć się także klimatyzacją w Państwa pojeździe. Certyfikaty, a także referencje, jakie otrzymaliśmy, widoczne są na naszej stronie internetowej. Zapraszamy serdecznie wszystkich z Państwa.
  http://klimatyzacjalubon.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • TECHSET

  TECHSET
  Przedsiębiorstwo Techset z Krakowa to najlepsi fachowcy, oferujący klientom usługi z dziedziny wentylacji i klimatyzacji. Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem, gdyż istniejemy na rynku już od roku 1997. Nasze usługi rozszerzyliśmy o artykuły, takie jak komory chłodnicze, czy pompy ciepła. Jesteśmy do dyspozycji dla naszych klientów we wszystkich etapach prac – od wykonania projektu, po zamontowanie urządzeń. Oferujemy także serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Pracowaliśmy już dla dziesiątek klientów z całej Polski. Skorzystajcie Państwo ze specjalistycznej oferty Techset.
  http://techset.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Chłodnictwo Gdańsk - Cnt

  Chłodnictwo Gdańsk - Cnt
  Centrum napraw technicznych Gdańsk – najlepsi fachowcy, profesjonalny serwis i fachowe podejście do urządzeń klimatyzacyjnych oraz różnego rodzaju automatyki. Pomorskie centrum napraw gwarantuje indywidualne podejście do tematyki takiej jak automatyka, klimatyzacja, chłodnictwo, instalacje elektryczne, wentylacja – to wszystko w jednym miejscu. Cała oferta przygotowana klarownie i konkretnie, bez zaskakująco wysokich cen i odległych terminów – po prostu szybko i sprawnie. Wysoką jakość usług potwierdzają setki zadowolonych klientów i długoletnie doświadczenie na rynku. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!
  http://www.cnt.gda.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Cięcie granitu Coaching Consulting Aparaty słuchowe Apteka Architektura Muzyka Muzyka bez opłat Podkłady muzyczne Gotowe smsy Grafika Gry
praca dyplomowa po angielsku. Szukasz pomocy? praca dyplomowa po angielsku czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Gabinet Okulistyczny. Gabinet Okulistyczny Optimex to profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy do naszego gabinetu!

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt