Spis treści

Fotograf ślubny

<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 dalej> • Fotonomia

  Fotonomia
  Fotonomia świadczy usługi filmowania, a także fotografii ślubnej. Posiada siedzibę w Sopocie, ale działa na terenie całego regionu pomorskiego. Uwiecznimy dla każdego z klientów te niezmiernie ważne chwile w życiu. Będziemy starać się, żeby nasza praca była dla par młodych pamiątką na dziesiątki lat. Nasi fotografowie są miłośnikami zawodu, a także dysponują nowoczesnymi technologicznie sprzętami fotograficznymi. Uwiecznimy Wasz ślub i wesele. Zajmiemy się też sesją ślubną lub ciążową. Skontaktujcie się z nami, odwiedzajcie naszą stronę internetową, a także profil na Facebooku. Fotonomia – magiczne zdjęcia i filmy ślubne oraz weselne.
  http://fotonomia.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • FOTOSOBIESKI Dariusz Sobieski

  FOTOSOBIESKI Dariusz Sobieski
  FOTOSOBIESKI to usługi wykonywane przez pasjonata fotografii, który gwarantuje artystyczne podejście do nawet najtrudniejszego zagadnienia. Jego specjalnością jest fotografia weselna, gdyż wymaga ona wyjątkowej kreatywności oraz dużego zakresu umiejętności z innych gałęzi fotografii. Korzysta z zaawansowanego sprzętu, którego specyfikację poznają Państwo na stronie internetowej. Wyzwania, jakie stawia przed Dariuszem Sobieskim wykonywana praca procentują nieustannym rozwojem i powiększaniem kierowanej do Państwa oferty o na przykład: fotografię biznesową czy komunijną. FOTOSOBIESKI to spotkanie zamiłowania do fotografii z profesjonalizmem.
  http://fotografiaslubu.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Karol Chaba Studio Fotograficzne

  Karol Chaba Studio Fotograficzne
  Karol Chaba jest profesjonalnym fotografem, który specjalizuje się w fotografii ślubnej. Tworzy niezapomniane fotografie, które oddadzą emocje tego, najistotniejszego w życiu każdego z klientów dnia. Oprócz dokumentacji ślubu oraz wesela, w ofertę wchodzi też sesja plenerowa. Udostępniana jest ponadto możliwość zakupu wielu dodatkowych, atrakcyjnych pamiątek ślubnych. Są to na przykład: obrazy na płótnie, fotoksiążka, fotoalbum, czy fotografie w drewnianym pudełku z wygrawerowanym napisem. Na witrynie internetowej karolchaba.pl możecie odnaleźć szczegóły oferty i przykładowe sesje par, które zaufały Karolowi Chabie.
  http://www.karolchaba.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Klip weselny jest nadzwyczajną pamiątką

  Klip weselny jest nadzwyczajną pamiątką
  Organizacja wesela to ogromne wyzwanie dla narzeczonych. Począwszy od ustalenia daty wesela oraz dokonania niezbędnych rezerwacji jak sala weselna, oprawa muzyczna oraz zakupu ubioru, przychodzi moment na pytanie jaki jest dobry fotograf na wesele oraz najlepszy kamerzysta na wesele? Zdjęcia weselne to bardzo ważny detal w trakcie tego wyjątkowego dnia. Dobry fotograf na wesele i kamerzysta na wesele cechują się tym iż w niewidoczny sposób asystują młodej parze. Wykonują zdjęcia ślubne i film ślubny oraz uwieczniają prawdziwe emocje. Dobry fotograf na wesele zasugeruje również bardzo atrakcyjny element jakim jest plenerowa sesja ślubna zdjęciowa czy też przedślubna sesja narzeczeńska
  http://dopolnocy.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 dalej>


UrbiCMS 2007 - Kontakt