Spis treści

Maszyny czyszczące

<wróć 0 1 dalej> • Odkurzacze przemysłowe, Szorowarki, Zamiatarki, Myjki ciśnieniowe, Myjnie bezdotykowe Nilfisk-ALTO

  Odkurzacze przemysłowe, Szorowarki, Zamiatarki, Myjki ciśnieniowe, Myjnie bezdotykowe Nilfisk-ALTO
  Dealer Nilfisk-ALTO, producenta odkurzaczy przemysłowych, szorowarek, zamiatarek, myjek ciśnieniowych i bezdotykowych. Oferujemy akcesoria, chemię przemysłową, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Maszyny stworzone do ciężkiej pracy i trudnych warunków. Odkurzanie i sprzątanie z nami gwarantuje największa czystość. Sprzątanie firm, urzędów i zakładów pracy. Aktualne promocje na naszej stronie internetowej. Nilfisk-ALTO łączy skuteczność z bezpieczeństwem dzięki biodegradowalnym preparatom chemicznym.
  http://www.zamiataj.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Profesjonalne maszyny sprzątające

  Profesjonalne maszyny sprzątające
  Jesteśmy przedstawicielem koncernu Nilfisk-ALTO i rozprowadzamy profesjonalne maszyny czyszczące. W naszej ofercie dostępne są wielofunkcyjne odkurzacze przemysłowe, nowoczesne szorowarki, zamiatarki, a także myjki ciśnieniowe. Do rozpoczęcia współpracy serdecznie zapraszamy osoby, które prowadzą firmy sprzątające. Udostępniane przez nas urządzenia sprzątające mogą być stosowane także w ośrodkach wypoczynkowych, szpitalach i innych dużych obiektach. Wszystkie nasze urządzenia w znaczący sposób poprawiają komfort i skuteczność pracy. Pozytywnie wyróżniają się one doskonałą precyzją wykonania i przystępnymi cenami.
  http://www.mawe.com.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kranzle - myjki ciśnieniowe Poznań

  Kranzle - myjki ciśnieniowe Poznań
  W naszej ofercie znajdziecie Państwo profesjonalne maszyny czyszczące. Nowoczesne wzornictwo oraz wykonanie z najlepszych materiałów, zapewniają oferowanym przez nas urządzeniom długą żywotność. Myjki ciśnieniowe Kranzle to urządzenia, które w śladowym stopniu wymagają konserwacji, oszczędzają wodę i energię, poprzez optymalne dostrojenie dostępnego ciśnienia i ilości przepływającej wody.
  http://www.kranzle.net.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Szczotki Techniczne

  Szczotki Techniczne
  Nasza firma jest producentem i regeneruje szczotki techniczne. Działa w branży już od 1998 r. Bezustannie poszerza także obszar działania przy współpracy z przedsiębiorstwami kurierskimi. Regenerujemy między innymi: szczotki talerzowe, walcowe, rotacyjne, a także listowe do maszyn firm, jak np. Numatic, Gansow, Fimap, czy też Karcher. Skorzystaj z dostępnego na naszej stronie www formularza, aby dowiedzieć się, ile będzie kosztować regeneracja konkretnej szczotki. Oszczędź, regenerując szczotki, zamiast zakupować nowe. Zapoznaj się z szeroką ofertą naszej firmy.
  http://szczotki-techniczne.net
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Czasopisma Deweloper Doradztwo Archiwizacja Armatura instalacyjna Artykuły BHP Rysunki Sklep muzyczny Tatuaż Gry muzyczne Gry online Hosting
VetComplex. Nasze labolatorium VetComplex oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną.
http://olszanska.pl/. Wspaniałe, nietuzinkowe obrazy oferuje http://olszanska.pl/ .

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt