Spis treści

Maszyny czyszczące

<wróć 0 1 dalej> • Odkurzacze przemysłowe, Szorowarki, Zamiatarki, Myjki ciśnieniowe, Myjnie bezdotykowe Nilfisk-ALTO

  Odkurzacze przemysłowe, Szorowarki, Zamiatarki, Myjki ciśnieniowe, Myjnie bezdotykowe Nilfisk-ALTO
  Dealer Nilfisk-ALTO, producenta odkurzaczy przemysłowych, szorowarek, zamiatarek, myjek ciśnieniowych i bezdotykowych. Oferujemy akcesoria, chemię przemysłową, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Maszyny stworzone do ciężkiej pracy i trudnych warunków. Odkurzanie i sprzątanie z nami gwarantuje największa czystość. Sprzątanie firm, urzędów i zakładów pracy. Aktualne promocje na naszej stronie internetowej. Nilfisk-ALTO łączy skuteczność z bezpieczeństwem dzięki biodegradowalnym preparatom chemicznym.
  http://www.zamiataj.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Profesjonalne maszyny sprzątające

  Profesjonalne maszyny sprzątające
  Jesteśmy przedstawicielem koncernu Nilfisk-ALTO i rozprowadzamy profesjonalne maszyny czyszczące. W naszej ofercie dostępne są wielofunkcyjne odkurzacze przemysłowe, nowoczesne szorowarki, zamiatarki, a także myjki ciśnieniowe. Do rozpoczęcia współpracy serdecznie zapraszamy osoby, które prowadzą firmy sprzątające. Udostępniane przez nas urządzenia sprzątające mogą być stosowane także w ośrodkach wypoczynkowych, szpitalach i innych dużych obiektach. Wszystkie nasze urządzenia w znaczący sposób poprawiają komfort i skuteczność pracy. Pozytywnie wyróżniają się one doskonałą precyzją wykonania i przystępnymi cenami.
  http://www.mawe.com.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kranzle - myjki ciśnieniowe Poznań

  Kranzle - myjki ciśnieniowe Poznań
  W naszej ofercie znajdziecie Państwo profesjonalne maszyny czyszczące. Nowoczesne wzornictwo oraz wykonanie z najlepszych materiałów, zapewniają oferowanym przez nas urządzeniom długą żywotność. Myjki ciśnieniowe Kranzle to urządzenia, które w śladowym stopniu wymagają konserwacji, oszczędzają wodę i energię, poprzez optymalne dostrojenie dostępnego ciśnienia i ilości przepływającej wody.
  http://www.kranzle.net.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Szczotki Techniczne

  Szczotki Techniczne
  Nasza firma jest producentem i regeneruje szczotki techniczne. Działa w branży już od 1998 r. Bezustannie poszerza także obszar działania przy współpracy z przedsiębiorstwami kurierskimi. Regenerujemy między innymi: szczotki talerzowe, walcowe, rotacyjne, a także listowe do maszyn firm, jak np. Numatic, Gansow, Fimap, czy też Karcher. Skorzystaj z dostępnego na naszej stronie www formularza, aby dowiedzieć się, ile będzie kosztować regeneracja konkretnej szczotki. Oszczędź, regenerując szczotki, zamiast zakupować nowe. Zapoznaj się z szeroką ofertą naszej firmy.
  http://szczotki-techniczne.net
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Tatuaż Teatr Vintage Hosting Kartki z życzeniami Kasy fiskalne Nauki przedmałżeńskie Pisanie prac Pomoce naukowe Hokej Hostele Hotele
przykładowe prace inżynierskie. Dwoisz się i troisz pisząc magisterkę,wpisujesz w wyszukiwarkę przykładowe prace inżynierskie i nic. Nie trać na to czasu i energii. Pomożemy Ci napisać profesjonalną pracę. Zapraszamy
Pisanie za Grosze. Korepetytorzy Pisanie za Grosze pomogą Ci w Twojej pracy dyplomowej.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt