Spis treści

Psycholog

<wróć 0 1 2 3 dalej> • Gabinet Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii

  Gabinet Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii
  Marta Molenda świadczy usługi pomocy psychologicznej oraz psychoterapii. Posiada potrzebne do wykonywania zawodu wykształcenie. Jest nieustannie kształcącym swoje umiejętności fachowcem. Wesprze pacjenta w każdym gorszym momencie życia. Zajmuje się także profilaktyką problemów psychicznych, prowadząc z tego tematu szkolenia. Konsultacje przeprowadzi w przyjaznej atmosferze oraz w spokojnie urządzonym gabinecie. Z usług Marty Molendy skorzystają Państwo w Gdańsku. Na wizytę umówić się można mailowo albo telefonicznie. Będzie ona trwać pięćdziesiąt minut.
  http://psychologmolenda.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Psycholog Gdynia - Monika Romanowska

  Psycholog Gdynia - Monika Romanowska
  Jeśli poszukujesz doświadczonego psychoterapeuty w Gdyni blisko placu Górnośląskiego, znajdziesz go w Pracowni Psychologicznej PEBE. W swojej ofercie gabinet psychologiczny posiada szeroki zakres terapii m. in. dla dorosłych. Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną psycholog poznawczo - behawioralną. W Pracowni Psychologicznej prowadzona jest psychoterapia dla dorosłych, która jest bardzo pomocna przy walce z depresją oraz radzeniu sobie z tematami osobistymi. Gabinet Psychologiczny PEBE oferuje także psychoterapię m. in. dla młodzieży, która wpływa na podwyższanie samooceny oraz pomaga w akceptacji otoczenia i relacji z innymi ludźmi.
  http://www.psycholog-pebe.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Podkłady muzyczne Poezja Projektant wnętrz Gry Gry Losowe Online Gry jawa List Motywacyjny Matematyka Medycyna Dowcipy Ekstremalne Fitness
pisanie prac inżynierskich. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie prac inżynierskich to błahostka.
Referat za Grosze. Referat za Grosze to strzał w dziesiątkę!

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt